Novinky

Odborníci značky Debic majú dokonale pod kontrolou kvalitu smotany a vyvíjajú technológie zajtrajška. Vysoko kvalitné šľahačky Debic sú stvorené priamo pre profesionálov – kuchárov a cukrárov.
Pripomeňte si s nami to najlepšie z jedinečného gastronomického veľtrhu Bidfood Expo.
Najobľúbenejšie morské plody na Slovensku sú bezpochyby krevety, medzi ktorými vynikajú krevety tigrie. Sú vhodnou súčasťou zdravého jedálnička a ich príprava je blesková. Bidfood po celom Slovensku rozváža krevety celé, nevylúpané a vylúpané, krevety surové a predvarené.
Trend domácich ovocných limonád sa u nás aj v zahraničí teší veľkej popularite. Namiešajte vlastné limonády z kvalitného ovocného pyré Monin, pridajte ľad Jedu v ledu! a mrazené ovocie Nowaco. Limonádu môžete servírovať aj so sebou do vrecúška. Máme pre Vás kompletný limonádový program.
Bidfood patrí k najväčším a najstabilnejším dovozcom, spracovateľom a predajcom chladených a mrazených rýb na Slovensku. V modernej prevádzke, ktorá spĺňa vysoké hygienické a skladovacie štandardy (sme držiteľmi certifikátov BRC, IFS, HACCP) pre Vás pripravujeme a spracovávame ryby v požadovaných špecifikáciách a distribuujeme ich priamo k Vám, našim zákazníkom.
Viete, aký je rozdiel medzi steakovým a bežným hovädzím mäsom? Že mäso prechádza suchým alebo mokrým zrením? A rozlišujeme šesť spôsobov prípravy steakov? Odpovede nielen na tieto otázky Vám prináša článok Steakové mäso.
Nové atraktívne obaly so značkou Nowaco ukrývajú filety z morskej šťuky kanadskej, ktoré Bidfood používa taktiež na výrobu populárnych porcií filé Nowaco. Na rozdiel od predchádzajúcich filiet sa novinka pýši kvalitou PBO, čo znamená, že filety sú úplne bez kostí.
Moderné a známe chute celej Európy inšpirované letom. Viac smotany, čokolády, orieškov, ovocia a viac poctivej a remeselnej práce.
Pripravte svojim hosťom osviežujúci chuťový zážitok. Zo širokej ponuky chutí, kombinácií ovocia, čokolády a cukrárenských doplnkov môžete vytvoriť jedinečný dezert pre horúce letné dni. A to všetko v pohároch, ktoré špeciálne pre značku Prima navrhol špičkový český designér Rony Plesl.
Zvezte sa na populárnej hamburgerovej vlne. Všetko čo potrebujete na prípravu vynikajúceho hamburgera nájdete v našom sortimente.

Stránky